Sākumlapa // Bez kategorijas // LAF Valdes priekšsēdētāja uzruna

LAF Valdes priekšsēdētāja uzruna

Sveicināti, LAFieši un tautieši Francijā!

LAF Jauno gadu ir uzsācis ar jaunu vadību. Esmu pārņēmusi LAF priekšsēdētāja pienākumus no Jura Berga, kurš sekmīgi novadījis LAF 10 gadu garumā, arī caur grūtākiem laikiem, kad LAF bija soli no “aizvēršanas”. Citastarpā arī Jura uzņēmība šādu soli padarīja neiespējamu, un es novēlu, lai ar mūsu kopēju uzņēmību LAF šādā situācijā vairs nenonāktu.

LAF vadītāja stiprums slēpjas arī viņa komandā. Man ir prieks, ka LAF valdei šogad piepulcējušies vairāki jauni cilvēki – Kristīne Sniedze, Ilze Tolpežņikova, Baiba Troščenko un Ieva Kalniņa. Tas nenozīmē nenovērtēt līdzšinējo valdes locekļu – Anitas Kļaviņš, Anitas Kalniņas, Daces Gaigalas un Valtera Lindberga darbu; gluži otrādi – ar kopēju inicitatīvu pēdējos gados LAF ir radījis un aizvadījis daudz skaistu notikumu un brīžu. Tomēr jauni cilvēki ierodas ar jaunu enerģiju, domām un prasmēm un ļauj organizācijai pastāvīgi atjaunoties.

Bet LAF jau nav tikai valde. Ikviens biedrs ir devis savu ieguldījumu, un es gribu pateikties ikvienam par LAFam atvēlēto laiku un resursiem. Tai pat laikā es aicinu katru biedru pārdomāt, kādu viņš vēlas redzēt latviešu kopienu Francijā un nākt klajā ar savām idejām, priekšlikumiem un iniciatīvu. LAF ir atvērta organizācija, kurā katram ir iespēja īstenot savas ieceres kopējā mērķa labad. Neatstājiet savas labās idejas aizmirstībai! Tāpat es gribētu aicināt ikvienu Francijā dzīvojošo latvieti pievienoties LAF biedru pulkam. Tas jums neuzliek nekādus ārkārtējus pienākumus, taču ir no būtiska svara LAF pastāvēšanai un darboties spējai. Ja jums šķiet lietderīgi, ka latviešiem Francijā tiek izplatīta viņiem aktuāla informācija, dota iespēja kopā svinēt Jāņus un Latvijas Valsts neatkarības svētkus, bērniem apgūt latviešu valodu un kultūru, skatīties latviešu kino, dziedāt korī un vēl, un vēl… – vienvārdsakot, ja jums ir svarīgi, ka latviešu kopiena Francijā tiek uzturēta dzīvelīga, lūdzu, pievienojieties LAF vai apsveriet, kā citādi varat atbalstīt LAF.

Nobeigumā es gribu atgādināt, ka šis gads Latvijā iezīmējas ar vairākiem svarīgiem notikumiem. Starp lielākajiem minami Latvijas pievienošanās eirozonai, Eiropas Parlamenta un Saeimas vēlēšanas, Rīgas kļūšana par Eiropas kultūras galvaspilsētu ar virkni izcilu kultūras pasākumu, tostarp Pasaules koru olmpiādi. Šie notikumi atgādina par mūsu kopējo bagātību, piederību Latvijai un Eiropas kopienai, atgādina, ka esam īpašas kultūras glabātāji un vērtību nesēji. Es aicinu ikvienam pēc iespējas šajos notikumos piedalīties. Bet ikdienā atceramies, ka katrs savā veidā mēs esam Latvijas vēstnieki pasaulē. Leposimies un rādīsim no sevis labāko!

Sandra Šūmane
LAF valdes priekšsēdētāja

1 komentārs rakstam " LAF Valdes priekšsēdētāja uzruna "

  1. shasslinger says:

    Apsveicam!

Pievienojiet komentāru

Copyright © 2011 Latviešu Apvienība Francijā. All rights reserved.