Sākumlapa // Parīzē, Pasākumi // Sestdienas skola

Sestdienas skola

Ar LR vēstniecības Francijā un LAF kopēju iniciatīvu kopš 3. marta Parīzē darbu ir atsākusi latviešu sesdienas skola. Bērnu apmācību nodrošina skolotāja Jana Šaudvide, kurai ir laba pedagoģes pieredze kā Latvijā, tā Eiropas skolā Briselē. Savu palīdzīgo roku skolas organizācijā pieliek arī vecāki. Nodarbībās bērni iepazīst Latviju, latviešu kultūru un tradīcijas, pilnveido latviešu valodu, meistaro, rotaļājas un kuplina savu draugu pulku. Nodarbības tiek rīkotas, sekojot latvisko tradīciju un svinamo dienu kalendāram.

Uz nodarbībām bērni sanāk «Eglise Réformée» telpās 58, rue Madame Parīzes 6. rajonā. Skola notiek katru otro sestdienu no plkst. 10 līdz 12 pirmajā stāvā «Salle Agapé». Šajā pavasara semestrī tika ieplānotas 8 tikšanās līdz Jāņiem. Atlikušo nodarbību datumi ir 14.04., 5.05., 19.,05., 02.,06., 16.,06. Vasaras mēnešos skoliņa nedarbosies, bet tā atsāks darbību rudenī.

Pašlaik uz nodarbībām nāk 14 bērni vecumā no 4 līdz 10 gadiem. Tajās ir aicināti piedalīties visi ieinteresētie bērni sākot no 3 gadu vecuma. Bērnus skolai var pieteikt jebkurā laikā. Skolas mācību maksa par šo semestri ir 52 eiro. Tajā ietilpst telpu īres maksa un skolotājas alga.

Sīkāku informāciju par skolu var saņemt pie Janas Šaudvides jsaudvide@hotmail.com vai Maijas Krēsliņas mkreslina@yahoo.com .

Foto šeit.

Atslēgvārdi:

Pievienojiet komentāru

Copyright © 2011 Latviešu Apvienība Francijā. All rights reserved.