Sākumlapa // Kultūra, Ziņas // Ziedojums Latvijai

Ziedojums Latvijai

Dzīvojot šeit, Latvija nav tikai mūsu pagātne, kas jau pats par sevi nav maznozīmīgi. Tā ir arī tagadne, balstīta rados un draugos, arī mūsu pašu šodienas interesē un līdzdalībā. Latvija ir nākotne, jo daļa no mums tur atgriezīsies, daļa turpinās dzīvot starp Dzimteni un mītnes zemi. Pat tiem no mums, kas šeit ieradušies uz palikšanu, dzīve vienmēr būs bagātāka ar Latviju nekā bez tās. Mēs dzīvojam gadsimtā, kad daudzveidībai ir vērtība, un latvietības kopšana ir mūsu pienesums globālajai pasaulei.

Ar šādām domām mēs aicinam Latviešu apvienības Francijā biedrus un tās atbalstītājus šeit iedibināt ikgadēju ziedojumu Latvijai. Lai tie is simboliski 2 eiro, desmitā daļa no mūsu biedru naudas, vai vairāk, bet lai tā ir katra ikgadēja un konkrēta rīcība un lai tā kļūst par tradīciju. Vēlamies šogad naudu ziedot Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunajai ēkai. Tas būs arī apliecinājums izglītībai un kultūrai kā mūsu kopējai vērtībai. Ziedojums virs 100 latiem ļauj iemūžināt apvienības vārdu bibliotēkas jaunajā ēkā vai nu tās lielajā ātrijas telpā vai kādā no lasītavām.

Tuvāk par bibliotēku var lasīt tās mājas lapā www.lnb.lv vai arī atbalsta biedrības mājas lapā www.gaisma.lv, kur var redzēt bibliotēkas būvdarbus tiešraidē.

Tīri praktiski, ziedot var visa gada garumā nosūtot čeku ar mērķa maksājumu Latviešu Apvienībai Francijā. Ziedojumu kastīte būs arī visos apvienības organizētajos pasākumos.


Atslēgvārdi:

Pievienojiet komentāru

Copyright © 2011 Latviešu Apvienība Francijā. All rights reserved.